Protajči se

Protajči se ke zdraví

Projekt Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. ve spolupráci s Českou obcí sokolskou.

Zdravotní cvičení založené na čínském cvičení taiji (tai-chi, tchaj-ťi) pro regeneraci a posílení celého organismu. Bylo sestaveno pod odborným lékařským dohledem s přihlédnutím na specifika a potřeby žen po léčbě rakoviny prsu. Cvičení působí také jako prevence civilizačních onemocnění obecně a je proto vhodné i pro širší veřejnost.

Aktivity a akce

  • Pravidelné zdravotní cvičení taiji v Tyršově domě v Praze. Cvičení je zdarma pro ženy po prodělané rakovině prsu, členky a členy ČOS.
  • Ukázkové semináře zdravotního cvičení taiji ve spolupráci s ČOS.
  • Zdravotní cvičení taiji na akcích Aliance (Dokážeš to taky, pobyty mladých pacientek Bellis Young & Cancer).
  • Benefiční cvičení taiji na podporu a propagaci Aliance žen s rakovinou prsu o.p.s., projektu “Protajči se ke zdraví” a zdravého životního stylu.
  • Nabídka firemního (office) cvičení taiji, aneb nechceme jenom přijímat. Za sponzorský dar vám nabízíme možnost vyzkoušet si cvičení taiji přímo u vás. Cvičení může být v češtině nebo angličtině a přizpůsobíme ho vašim požadavkům.
  • Propagace zdravého pohybu jako prevence civilizačních onemocnění.

Lektor a externí vedoucí projektu – ing. Ivan Trebichavský
Cvičení a studiu taiji se intenzivně věnuje od roku 1990. Je certifikovaným instruktorem tai-chi ze školy Taijiquan School of Central Equlibrium, Nový Zéland. Od roku 2013 spolupracuje s Aliancí žen s rakovinou prsu, o.p.s. kde vede projekt ”Protajči se ke zdraví”.